GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 10717028

nr 1071 7028

Porslin

6 delar, Blåvitt kompaniporslin

Kondition: slitage, nagg

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 28 november 2016
kl 18:31:18